Žinoma kino ir televizijos aktorė Agnė Grudytė pripažįsta, nors visas jėgas atiduoda darbui, tačiau vos galėdama, skuba „persijungti“ į savo gyvenimą. Iš pirmo žvilgsnio, pačios Agnės gyvenimas primena filmą, kuriame netrūksta įtampos, veiksmas verda vis kitoje aplinkoje. 

Būtent todėl grįžusi po pusmetį trukusių filmavimų, aktorė dabar mėgaujasi kiekviena laisva akimirka ir skiria laiką patiems artimiausiems. A. Grudytė atskleidė ir kelias gudrybes, kaip savęs nekankinat, išlikti puikios formos. 

Visai neseniai grįžote po pusmetį užtrukusių filmavimų. Ką veiksite artimiausiu metu, ar jau sudėlioti planai ir naujos išvykos? 

Ką tik užbaigiau du projektus, baigėsi filmavimai, tad dabar pradedu ilsėtis. Tokiu ritmu turėčiau gyventi apie mėnesį. O po to grįšiu prie filmavimų. Kol kas nėra tikslių datų, todėl planas šiuo metu sklando ore. Žinoma, sunku šventinį laikotarpį vadinti poilsiu, nes užgrius daugybė renginių, susitikimų, išvykų.

Anaiptol, tai tas poilsis bus bendravimas su artimais žmonėmis. Dabar atiduosiu skolą tiems, kuriuos per darbus rečiau mačiau ir aplankiau, kuriems skyriau mažiau dėmesio. Be abejo, dabar bus daugiau miego, miego (šypsosi). 

Jūsų gyvenime netrūksta įtampos ir streso. Kaip pati minėjote, dabar geriausias poilsis bus miegas, vadinasi, iki šiol trūko ir jo. Kaip, visgi, sugebate išlikti puikios formos bei būti kupina žavesio ir energijos?

Iš tiesų, aš savęs labai nevaržau, bet kai žiūriu į lėkštę, į maisto produktus, kuriuos valgysiu, tai visada stebiu, ką valgysiu. Nevalgau riebaus maisto, bet ne dėl baimės priaugti svorio, o tiesiog todėl, kad nemėgstu riebaus maisto. Taip pat vengiu saldumynų, bet jeigu labai labai noriu kažko saldaus – suvalgau migdolinį kruasaną. Šiuo metu tai yra vienas geriausių desertų.

Juolab, yra taisyklė, valgyti saldumynus iki 12 val., tad per dieną organizmas tiesiog sudegina šias kalorijas. Galbūt tiesiog svarbu savęs nekankinti ir nevaržyti, o keisti požiūrį, išsirinkti sau tinkamą, sveiką metodą. Iš tiesų nėra taip, kad noriu cepelinų, tai jau suvalgysiu keturis. Ne, aš tiesiog paragauju pusę ir man užtenka, nes tiesiog skonį pakanka prisiminti (šypsosi). 

O su kokiais iššūkiais pati gyvenime susiduriate ir kokiomis vertybėmis vadovaujatės, kurios padeda pasiekti gerų rezultatų asmeniniame gyvenime ir darbe?

Manau, mano stiprybė – gebėjimas koncentruotis į tai, ką darau dabar. Jeigu reikia dirbti, tai vadinasi dirbu 100 proc. Vos tik baigiasi filmavimai, „persijungiu“ į savo gyvenimą, savo vaidmenis kaip moters, žmonos, draugės. Be to, man tiesiog privaloma gera nuotaika, draugiškumas, atvirumas su žmonėmis, pagarba kitiems. Šie pastarieji keturi dalykai itin svarbūs darbiniuose santykiuose. Ir, regis, man pavyksta su tuo susitvarkyti. 

Be to, neturiu baimės apskritai prieš darbą. Ir kai žmonės paniškai jaudinasi prieš pirmadienį, manau, kad tai yra ženklas, jog reikia kažką keisti. Aš dienas skirstau į darbo ir nedarbo, turiu grafiką iš anksto suderintą, todėl bent jau dėl to, nejaučiu streso. 

Jūsų organizmui ne ką mažiau svarbus ir poilsis, ne tik tikslų pasiekimas. Kaip gi, atgaunate jėgas ir kokių kasdienių grožių ritualų turite?

Pats svarbiausias ritualas po darbų – kuo greičiau nusivalyti makiažą ir paruošti švarią odą miegui, tam, kad ji galėtų kvėpuoti ir maitintis. Tai yra mano taisyklė numeris vienas. Tad makiažo valiklis tiesiog privalomas mano kosmetinėje. Anaiptol, ten tikrai nepavyktų rasti jokios kreminės pudros, bet priemonės makiažo valymui – pilna. Antroji taisyklė skirta visam kūnui – poilsis, miegas, streso vengimas. Čia labai universalūs dalykai, bet tikrai svarbūs.

 Sakote, kad kiek įmanoma vengiate streso. Tad gal ir nebūna gyvenime momentų, kai norisi viską mesti ir tiesiog pabėgti?

Būna, aš tada, tiesiogine to žodžiu prasme, bėgioju – nubėgu 6 ar 8 kilometrus. Jeigu turiu klausimų, tai ateina atsakymai. O jeigu neturiu jų, tai viskas susidėlioja savaime ir pabuvimas su savimi bėgiojant, man padeda gerai praleisti laiką. Tai tiesiog būna ne sportas, o meditacija. 

Ką jums reiškia šūkis „Make it Happen!“?

Iš tiesų, viskas prasideda nuo mūsų pačių, kas gimsta mūsų galvoje. Tai, kaip save užprogramuoji, taip viskas ir nutinka gyvenime.