Atlikėjos Anželos Adamovič-Gečienės tiesiog neįmanoma nepastebėti – ji nepaliauja stebinti jaunatvišku ir išskirtiniu stiliumi. Kartu su vyru Žygimantu Geču jie laikomi viena ryškiausių Lietuvos porų. O štai pastarieji metai jaunai moteriai buvo išskirtiniai – baigiantis vasarai ji ištekėjo už Žygimanto, o rudenį abu pasinėrė į šeimos verslą ir tapo drabužių parduotuvės „ENLI·5 Mini Size“ bendrasavininkais.

Tad veiklos ir dėmesio Anželai tikrai netrūksta, regis, ji sukasi tarsi barbė devyndarbė. O vos pažiūrėjus į Anželą, galima sutikti, kad ji primena tikrąją barbę! Ji atskleidė, kad šiemet planų ir idėjų irgi netrūksta.

Dažnai išsiskiriate drąsiu ir net ekstravagantišku stiliumi, nebijote eksperimentuoti su savo išvaizda, dėl to visada sulaukia pagyrų iš savo gerbėjų. Kaip suspėjate ne tik atlikti darbus, bet ir išlikti puikios formos bei būti kupinai žavesio?

Iš tikrųjų, kartais nespėju padaryti visko, ko norėčiau, tačiau kuo daugiau užsibrėži, tuo daugiau planų pavyksta įvykdyti. Palaikyti fizinę formą padeda treniruotės, taisyklinga mityba, o emocinę - knygos, seminarai ir svarbiausia - mėgstami darbai.

Geriausiai jėgas po darbo dienos padeda atgauti tiesiog nusimaudymas ir griuvimas į lovą (juokiasi). Kuomet esu pavargus, tai paskaitau knygą ar kartu su vyru pasižiūrime filmą, tuo pačiu pasidarau kelias veido kaukes. Ir tuomet galvoje sukasi labai daug minčių apie darbo planus, idėjas.

Atrodo, kad jūsų gyvenime viskas sudėliota taisyklingai į savo vietas. Kokios savybės padeda to laikytis ir siekti užsibrėžtų tikslų?

Savikritiškumas, planavimas, žingeidumas, maksimalizmas, užsispyrimas.

Su kokiu šūkiu ar pažadu sau pradeda darbo savaitę?

Kiekvieną dieną ar tiesiog pradėdama naują užduotį sau sakau „jei darai, tai daryk gerai“. Gaila, kad ne visada pavyksta...

Esant tiems momentais, kai nepavyksta visko padaryti, kaip norisi, kas motyvuoja nenuleisti rankų?

Kartais norisi viską mesti ir pabėgti, tačiau norisi pabėgti tik atostogoms ir grįžti. Kadangi paskutiniais metais vis nepavyksta paatostogauti, tai tenka toliau dirbti ir laikyti viltį kišenėje. Juk jos vis vien kažkada bus (šypsosi).

Nors sakote, kad laiko atostogoms nėra, ar pavyksta rasti bent kelias akimirkas mėgstamai laisvalaikio veiklai, kokių pomėgių turite?

Man labai patinka skaityti knygas. Patinka rankdarbiai. Ir dar labai patinka skaniai pavalgyti.

Grįžtant prie jūsų grožio paslapčių, minėjote, kaip pavyksta išlaikyti puikią fizinę ir emocinę formas. O kokias priemones naudojate kasdieniam žavesiui išlaikyti? Ką visuomet galima rasti jūsų kosmetinėje?

Makiažo pagrindą, antakių pieštuką ir šešėlius, šešėlius akims, blakstienų tušą, veido kontūravimo priemones. Kadangi su savimi dažniausiai tenka pasiimti didelę kosmetinę, tai ten galima rasti ir tokių priemonių, kurios nežinau net kam reikalingos (šypsosi).

Ką jums reiškia šūkis „Make it Happen!“?

Šis šūkis yra ganėtinai svarbus ir rimtas. Jis yra vienas iš krūvos mane motyvuojančių šūkių.