Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinoma grožio blogerė Ieva Maslauskaitė. Nors mūsų šalyje dar nėra lengva dirbti ir plačiąja prasme augti blogeriams, nes tai jauna sritis, Ieva tiki, kad svarbiausia turėti  ir siekti savo tikslo. Savo kanalą „Youtube“ tinkle turinti jauna mergina ten su gerbėjais dalinasi grožio patarimais. 

Šį kartą Ieva papasakojo ne tik apie savo grožio bei poilsio paslaptis, bet ir atskleidė, kodėl jos darbo diena praktiškai neturi pabaigos. Mergina taip pat įvardino, kokias svajones stengsis įgyvendinti jau artimiausiu metu.

Esate žinoma blogerė ir visuomet atrodote žaviai. Kaip manote, kokios jūsų asmeninės savybės labiausiai padeda darbe ir asmeniniame gyvenime, siekiant savo tikslų?

Manau, kad tikėjimas tuo, kuo užsiimu ir atsidavimas savo darbui. Viską, ką darau, darau su meile, visuomet stengiuosi ir nieko nedarau atmestinai, manau tai atsispindi mano turinyje. Na, bent jau tikiuosi! (šypsosi)

Kaip atgaunate jėgas po darbo dienos ir kaip palepinate save?

Turiu pripažinti, kad dirbant su socialiniais tinklais, darbo diena beveik nesibaigia, tu nuolatos esi į tai įsitraukęs ir man asmeniškai atsijungimas ir jėgų atgavimas yra sunkiausia dalis. Vis dar mokausi. Šiuo metu vakarais stengiuosi viską pabaigti ir skirti laiko bendravimui su šeima…

Visi kartu susirenkame, apsigaubiame pledais ir žiūrime serialą ką nors kramsnodami ar gurkšnodami. Tai ar karšta vonia man yra puikiausias jėgų atgavimas. O sveikatos, deja deja, nelepinu, esu visai išsimušusi iš normalaus miego ciklo, valgau porą kartų per dieną, kada tam randu laiko, o ir sportuoju mažai. Todėl tikiuosi, kad sugebėsiu kuo greičiau save suimti į rankas! Veidą mėgstu lepinti kaukėmis, o plaukus aliejais, tam laiko randu savaitgaliais. 

O ką galima rasti jūsų kosmetinėje įprastą dieną? 

Lūpų balzamą, kompaktinę pudrą, lūpdažį ir antakių gelį.

Esate grožio blogerė. Tad kaip manote, ar lietuviai yra stilingi žmonės? Kur, jūsų nuomone, jie semiasi idėjų savo stiliui?

Manau, kad kuo toliau, tuo labiau mūsų tautiečiai tampa stilingais. Labai smagu matyti žmones, puoselėjančius savo individualų stilių ir gatvėse nuolatos pasisemiu idėjų. Kur kiti jų semiasi, nežinau... Tačiau tai daryti gali bet kur. Socialiniai tinklai, gatvės, renginiai ir t.t.

Minėjote, kad darbo savaitę pradedate su pažadu: „kad šią savaitę dirbsiu sunkiau, sieksiu daugiau“. Nelengvas pažadas. Bet ar nebūna gyvenime momentų, kai norisi viską mesti ir tiesiog pabėgti? 

Žinoma, kad būna, tai normalu. Jei pats savęs nemotyvuosi, niekas kitas to už tave nepadarys. Kadangi žinau, kad viskas priklauso tik nuo manęs, duodu sau pertraukėlę, kada galiu pagalvoti, atsipūsti ir rasti įkvėpimo, o tada vėl kimbu į darbus. Būdamas veiklus savyje, rasi motyvacijos nesustoti.

Regis, sunkiai randate laiko poilsiui, nes veiklos netrūksta. O kokiomis artimiausiomis svajonėmis ar planais dabar pati gyvenate?

Svajonių ir užmojų turiu daug ir didelių. Norėčiau artimoje ateityje įsikurtį nuosavame būste su mylimu žmogumi, daugiau pamatyti pasaulio, dar labiau užauginti savo auditoriją socialiniuose tinkluose, toliau užsiimti mylima veikla ir galbūt išleisti knygą, nes apie tai svajoju jau senai.

Ką jums reiškia šūkis „Make it Happen!“?

Griebti jautį už ragų ir daryti tai, apie ką svajoji, jau dabar, nelaukti, kol kažkas kitas įgyvendins tavo svajonę!